Hills Balık Etli Yetişkin Kısır Kedi Maması 8 Kg

Hills Balık Etli Yetişkin Kısır Kedi Maması 8 Kg

Hills Balık Etli Yetişkin Kısır Kedi Maması 8 Kg


Hills Sterilised Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 8 kg

KISIRLAŞTIRILMIŞ KEDİLERE TUNA BALIKLI MAMA

Kısırlaştırma ameliyatı kedilerde bir süre hareketsizlik meydana getirmektedir. Bunun nedeni ise , ameliyat sebebiyle , kedinizin daha fazla uyuma ve dinlenmeye yönelmesidir. Hareketleri kısıtlanan kediler aynı düzende beslenirlerse , yağlanma meydana gelir. Bu nedenle ameliyat olmuş kedilerin beslenmesinde özel bir dikkat gerekir.

Hills Sterilised Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 8 kg kedinize ihtiyacı olan her türlü besini sağlayan çok özel bir üründür. 6 aylıktan 7 yaşına kadar olan tüm dişi ve erkek kedilerin kısırlaştırılma ameliyatı sonrası kullanılabilen ve uzman veteriner hekimlerce geliştirilen bu özel formül , az yağlı içeriğiyle kedinizin aldığı kalori miktarını azaltır. Kilo kontrolü yaparken , içindeki L-Karnitin ile de daha fazla enerji sarfetmesine yardımcı olur. L-Karnitin , metabolizma hızlandırıcı bir aminoasittir ve mamanın formülüne ilave edilmiştir. Kedinizin hareketsizliği , kas kütlesinde kayıplara neden olabilir. Kolajen dokusunu harekete geçiren L-Lizin aminoasitinden zenginleştirilmiş Hills Sterilised Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 8 kg maması kedinizin kas kütlesini korumaya yardımcı olur.


Ayrıca formüle ilave edilen mineraller sayesinde de kedinizin üriner sistemi desteklenir ve bu da onun dengeli idrar PHını korumasına yardımcı olur. Ameliyat olan kedilerin bağışıklık sistemleri zayıflama eğilimindedir. Bu da vücudun savunma mekanizmasını düşürür. Hills Sterilised Tuna Balıklı Kısırlaştırılmış Yetişkin Kedi Maması 8 kg ile kediniz antioksidanlardan desteklenir ve daha sağlıklı bir dönem geçirir.

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

PETSHOP ZOO

22 YILLIK GERÇEK TECRÜBE

EGENİN EN MODERN EN BÜYÜK EVCİL HAYVAN MAĞAZA ZİNCİRİ

 SANAT-I AKVARYUM EVCİL HAYVANLAR TUR.GID.İTH.İHR.SAN.TİC.LTD.ŞTİ.

 1991 yılından itibaren petshop sektöründe geçmişi olan firmamız, 2009 yılı itibari ile

  PETSHOP ZOOadı altında faaliyet göstermeye başlamıştır.

Politikamız kalite, güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Siz evcil dostlarınıza en ekonomik şekilde faydalanması için en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sizlere sunmaktayız. Kesinlikle müşteri memnuniyeti ve prestijimiz bizim için önceliklidir.

Firmamız Ege Bölgesi?nin en büyük, en lüks ve en modern iki mağazası ile pet shop sektöründe sözü geçen bir firma haline gelmiştir.  Mağazamızda her türlü evcil hayvan ve ürünlerini bulma imkânına sahipsiniz.  

Konusunda uzman ,Tecrübeli personellerimizle sizlere en iyi şekilde hizmet etmekten şeref duyarız.

Hedefimiz %100 müşteri memnuniyetidir.

 

Petshop Zoo SANAT-I AKV. EVCİL HAYVANLAR ŞİRKETİ KURULUŞUDUR.

 

  • İncelendi: 769
  • Ürün Kodu: 441951308
  • Stok Durumu: 3
10 ürün satıldı.
  • 348,00TL

Etiketler: hills tuna balıklı, kedi, mama, 8kg