Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 kg
Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 kgPro Plan
Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 kgPro Plan
Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 kgPro Plan

Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 kg (62105)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺462,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613033562105

Pro Plan Kitten Tavuklu Yavru Kedi Maması 10 Kg

Anne sütünde de yer alan, beyin ve görme fonksiyonlarının gelişimine katkıda bulunan DHA (Docosahexaenoic Asit) içerir. Yavru kedilerin bağışıklık sistemini mükemmel şekilde destekler. Yavru kedilerin büyüme ve gelişimlerini en iyi şekilde desteklemek için ihtiyaç duydukları tüm besinleri tam ve dengeli bir şekilde sunar. Ayrıca idrar yolları fonksiyonlarının gelişimini destekler.

Optimal düzeydeki taurin ve aminoasitler sayesinde bağışıklık sisteminin gelişimini destekler. Vitamin E, C, selenyum ve Beta Karoten gibi güçlü antioksidanlar ile vücutta serbest radikallerin zararlı etkilerini hızla azaltır. Azaltılmış karbonhidrat miktarı ile sindirim sistemine destek sağlar. Sağlıklı pirinç ve tahıl içeriği ile besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar.

Omega yağ asitleri, vitamin A ve tavuktan gelen yüksek kalitedeki protein ile daha sağlıklı deri ve parlak tüy oluşumunu sağlar. Kalsiyum, fosfor, sodyum ve klorid ile idrar yolları fonksiyonlarının gelişimini destekler.

Yaş Aralığı
Yavru (0-12 Ay)
Formu
Kuru Mama
Tahıl Oranı
Tahıllı
Özel Gereksinim
Yüksek Enerjili Evde Beslenen
İçerik
Tavuk
Paket Boyutu
6-10 kg
Irk Özelliği
Tümüne Uygun