Pro Plan Medıum Adult Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 14 kg + 2,5 kg
Pro Plan Medıum Adult Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 14 kg + 2,5 kgPro Plan
Pro Plan Medıum Adult Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 14 kg + 2,5 kgPro Plan
Pro Plan Medıum Adult Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 14 kg + 2,5 kgPro Plan

Pro Plan Medıum Adult Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 14 kg + 2,5 kg (prpln-mdym-kzu)

0,00
Marka : Pro Plan
Fiyat : ₺406,00(KDV Dahil)
Barkod : 7613035219274

Pro Plan Optidigest Orta Irk Kuzu Etli Yetişkin Köpek Maması 14 kg + 2,5 kg

PRO PLAN Yetişkin Köpekler İçin Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması tüylerin bakımlı ve parlak olmasına, güçlü kasların oluşumuna ve korunmasına, bağışıklık sisteminin güçlenmesine, sıkı ve az dışkı oluşumuna yardımcı olurken köpeğinizin parlak gözlere sahip olmasını sağlar ve genel olarak sağlığını korur. PRO PLAN Yetişkin Köpekler İçin Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcı olan E vitamini ve antioksidan, sıkı ve az dışkı oluşumu için de kolaylıkla sindirilebilir protein kaynakları içermektedir.

Pro Plan Yetişkin Köpekler için Kuzu Etli ve Pirinçli Köpek Maması yetişkin köpeklerin koruyucu sistemlerinin gelişimini desteklemek ve ihtiyaç duydukları besinsel ihtiyaçları karşılamak amacıyla PURINA® veteriner hekimleri ve bilim adamları tarafından 1-7 yaş arasındaki yetişkin köpekler için özel olarak formüle edilmiş, bir numaralı içeriği gerçek kuzu etinden gelen %26 oranındaki protein içeriği ile zenginleştirilmiş, optimal protein-kalori oranı ile güçlü ve sağlıklı kas yapısını destekleyen yüksek lezzetlilik ve sindirim oranına sahip süper premium köpek mamasıdır.

Yüksek kaliteli yağ, protein ve karbonhidrat içeriği sayesinde besinlerin daha kolay sindirilebilirliğini ve optimal düzeyde emilimini sağlar. Böylelikle bağırsağın alt kısımlarına ulaşan az miktarda içerik sayesinde, dışkı ve gaz miktarında azalma olur. Sindirim sistemi hücrelerinin beslenmesini sağlayan glutamin amino asidi ve diğer besleyiciler ile daha sağlıklı bir sindirim sistemi için destek sağlar.

Yaş Aralığı
Yetişkin (1-7 Yaş)
Formu
Kuru Mama
Tahıl Oranı
Tahıllı
Irk Boyutu
Orta Irk (11-25 kg) Büyük Irk (26-44 kg)
İçerik
Kuzu
Paket Boyutu
16-20 kg
Irk Özelliği
Tüm Büyük Irklar