Royal Canin indoor 27 Kedi Maması 2 kg

129.80 ₺

Fiyatlara KDV dahildir.

Royal Canin INDOOR 27 2kg 

1 - 10  yaşları arasındaki, yetişkin ev kedileri ( kapalı bir alanda, hareketsiz olarak yaşayan kediler ) için Royal Canin kalitesi ile kedilerinizin tüm gereksinimlerini karşılayacak şekilde üretilmiş bir kuru, yetişkin kedi mamasıdır.
Ürün Bilgisi
Evlerde yaşayan kediler, yerleşik yaşam tarzına bağlı olarak fazla kilo alma riski ile karşı karşıyadırlar. Royal Canin Indoor 27, azaltılmış enerji yoğunluğu sayesinde bu riskin ortadan kalkmasına yardımcı olur.
Kapalı ortamlarda yaşayan kediler diğer kedilere oranla daha sınırlı bir aktiviteye sahiptir. Bu yüzden kendilerini temizlemek için diğer kedilere göre fazlaca zamanları vardır. Bu da kedinizin daha fazla tüy yutmasına ( kedilerin, kendilerini yalayarak temizledikleri için ) neden olmaktadır. Yutulan bu tüyler, sindirim bozukluklarına ve kusmaya neden olacaktır. Royal Canin Indoor 27 tüm bu şikayetlerinizin sona ermesine yardımcı olacak bir kuru mamadır. Özel olarak hazırlanmış içeriği sayesinde kedinizin midesinde oluşan tüy topaklarının dışkı yolu ile rahatlıkla atılmasını sağlamaktadır.
  
Ürünün İçeriği
Kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, mısır, mısır glüteni, kümes hayvanları yağı, bitkisel lifler, hidrolize edilmiş bitkisel proteinler, kurutulmuş kümes hayvanları karaciğeri, pancar küspesi, mineraller, bitkisel yağlar, maya, balık yağı, iz elementler, DL-Metiyonin, taurin ve vitaminler.