₺50,00 KDV Dahil
₺60,00 KDV Dahil
₺160,00 KDV Dahil
₺192,00 KDV Dahil
₺480,00 KDV Dahil
₺576,00 KDV Dahil
₺370,00 KDV Dahil
₺444,00 KDV Dahil
₺280,00 KDV Dahil
₺336,00 KDV Dahil
₺510,00 KDV Dahil
₺612,00 KDV Dahil
₺108,30 KDV Dahil
₺193,00 KDV Dahil

Akvaryum Bakım ve Temizlik Ürünleri

Balıklar kedi ve köpeklere göre çok daha az hareket eden canlılar oldukları için bakımlarının kolay olduğu düşünülür. Ancak suyun içerisinde yaşıyor olmaları her zaman ortamın temiz ve bakımlı olmasını mecbur kılmaktadır.
Akvaryumlar eğer bakımlı ve temiz bir durumda olmazsa hem balıklar zarar görecek hem de güzel bir görüntü ortaya çıkmayacaktır. Bu sebeple de akvaryum bakım ve temizlik ürünleri satın alınır ve bu ürünler düzenli olarak kullanılır. Böylece akvaryumların her zaman temiz ve bakımlı kalması sağlanacaktır.
Akvaryumlarda bakım ve temizlik dendiğinde akla ilk olarak cam temizleyicileri gelir. Eğer akvaryum camları temiz değilse içerisindeki su ne kadar temiz olursa olsun hoş bir görüntü ortaya çıkmaz. Balıkların ortaya çıkardığı etkileyici görüntüler de gölgelenmiş olacaktır.
Camlarda en ufak bir kirin kalmaması adına özel cam temizleyiciler kullanılmaktadır. Mıknatıslı olarak kullanılabilen bu ürünler ile elinizi akvaryuma sokmanız gerek olmaz. Mıknatıslı temizleyiciler akvaryum bakım ve temizlik ürünleri arasında en çok tercih edilen ürünlerin başında gelmektedir. Siz de bu ürünler ile her zaman camları tertemiz tutabilirsiniz.
Akvaryumların temiz kalmasında dip kısımlarının düzenli olarak temizlenmesinin de rolü büyüktür. Yalnızca camların ya da suyun temizlenmesi akvaryumun temizliği için yeterli olmaz. Satın alacağınız akvaryum bakım ve temizlik ürünleri ile birlikte akvaryumun dip kısımlarını da başarılı bir şekilde temizleyebilirsiniz.
Dip kısımda yer alan ve akvaryumu kirleten tüm etmenleri temizlemenizi sağlayacak olan bu ürünlerin kullanımı da oldukça basittir. Belirli zaman aralıklarıyla kullanacağınız bu ürünler sayesinde siz de akvaryumlarınızı her zaman temiz ve bakımlı tutmayı başaracaksınız. Üstelik bunun için ödemeniz gereken ücret de çok uygun seviyelerde olacak.