Molly Kitten Yavru Kedi Maması 15 Kg
Molly Kitten Yavru Kedi Maması 15 KgMolly

Molly Kitten Yavru Kedi Maması 15 Kg (MKK150129)

0,00
Marka : Molly
Fiyat : ₺264,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680542870129

MOLLY KITTEN YAVRU KEDİ MAMASI 15 KG

Sağlıklı Gelişim

Yavru kedinizin sağlıklı büyümesini ve metabolizmasının ideal çalışmasını destekleyecek şekilde, uzun bir ömür sürebilmesi için protein ve yağ oranı dengelenerek formüle edilmiştir. Ayrıca formüldeki optimum mineral dengesi yavru kedinizin kemik gelişimine katkıda bulunur.

Dengeli Vitamin ve Mineraller

Metabolizmayı desteklemek ve sürekli enerji üretimini sağlamak üzere optimal düzeyde vitaminler içermektedir. İskelet yapısının güçlü ve sağlıklı oluşumu için gerekli olan temel iz mineraller, vücudun kolaylıkla absorbe edebileceği ve faydalanabileceği formdadır.

Bağışıklık Desteği

İçeriğindeki doğal prebiyıtik lifler, bağırsaklarda yararlı bakterilerin gelişimini destekler ve patojenlerin zararlı etkisinin azaltılmasına yardımcı olur, bağışıklık sistemini destekler ve sindirimi optimize eder.

Sağlıklı Sindirim Sistemi

Sindirilebilirliği yüksek gıdaların, hassas bir pişirme işlemine tabi tutulması ile Molly Kıtten maksimum sindirim sağlanmasına yardımcı olur.

Deri ve Tüy Sağlığı

Sağlıklı deri yapısını ve parlak tüylerin oluşumunu desteklemek üzere vitaminler ve amino asitlerce zenginleştirilmiş, Omega-6; Omega-3 yağ asitleri oranı dengelenmiştir.

Hamilelik ve Emzirme Dönemindeki yetişkin Kediler için

Yaş Aralığı
Yavru (0-12 Ay)
Formu
Kuru Mama
Özel Gereksinim
Hamile Bağışıklık Sistemi Gelişimi İdrar Yolları Tüy ve Deri Sağlığı
İçerik
Tavuk
Paket Boyutu
11-15 kg
Irk Özelliği
Tümüne Uygun